A kis Loki győzelemmel búcsúzott

Tekintse meg portálunkon, hogyan szerepeltek a mai napon NB II-es csapataink.

Labdarúgás. Idegenben győzött az elmúlt hét végén az NB II. Keleti csoportjában szereplő DVSC-DEAC. A debreceni fiatalok Vácon értek el 3–1-es eredményt, mely siker egyben tökéletes búcsút is jelentett a kis Lokinak, hiszen a 2009/2010-es bajnokságban ez volt az utolsó ütközete. A másik keletes hajdú–bihari gárda, a Hajdúböszörmény otthon lépett pályára szombaton: a HTE számára nem sikerült túl jól a hazai búcsú, 4–1-re alulmaradtak a REAC ellen. Azonban semmi ok a csüggedésre, még vár egy forduló a böszörményiekre, ahol kijavíthatják ezt a vereséget.

Dunakanyar-Vác–DVSC-DEAC 1–3 (1–1)

Vác, 300 néző. Vezette: Berger J. (Forgács A., Sebestyén L.).

Vác: Horváth G. –Króner 5, Benke V., Páles, Hegedűs Cs. – Albert Á. (Franyó–, 83.), Gulyás G. – Fekete L. (Mravik –, 88.), Nagy T., Vén – Rob (Lovrencsics B., 79.). Vezetőedző: Szabados György.

DEAC: Verpecz (Tóth Cs. –, 90.) – Ludánszki, Kardos N., Bíró P., Korhut – Lucas, Spitzmüller, Bódi (Oláh G., 81.) – Nagy R. (Barzsó, 72.), Éles – Szilágyi P. Edző: Kondás Elemér.

Gólszerző: Lucas (0–1) a 25., Rob (1–1) a 29., Bódi (1–2) az 56., Szilágyi P. (1–3) az 59. percben.

Hajdúböszörmény–REAC 1–4 (0–1)

Hajdúböszörmény, 250 néző. Vezette: Erdős J. (Kelemen A., Fehér Gy.).

Hajdúböszörmény: Bákonyi – Király, Póti, Szilágyi, Kerek – Arnóczki, Bellon (Kolbe –, 70.), Kiss, Lovas (Fekete –, 75.) – Nagy D. (Kádár –, 70.), Balázs. Vezetőedző: Németh Károly.

REAC: Somogyi – Tóth M., Sallai (Gáspár B. –, 79.), Cseri, Torma – Kovács B., Kapcsos, Dancs R. (Gáspár Z., 71.), Kovács Z. – Jeremiás (Birtalan, a 65.), Nyerges. Vezetőedző: Mátyus János.

Gólszerző: Nyerges (0–1) a 35., Nyerges (0–2) az 50., Birtalan (0–3) a 67., Balázs (1–3) a 72., Torma (1-4) a 78. percben.