A kézis lányok az MTK, a fiúk a Vác ellen kezdenek

Akt.:
A kézis lányok az MTK, a fiúk a Vác ellen kezdenek
© Fotó: HBN-archív
Balmazújváros, Debrecen – A Magyar Kézilabda Szövetség elkészítette a férfi és női kézilabda NB I. 2015/2016-os idényének sorsolását.

A hölgyeknél a DVSC képviseli Hajdú-Bihar megyét, a lokista lányok az MTK ellen kezdik meg a küzdelmeket. A férfiaknál továbbra is a Balmazújváros az egyetlen megyénkbeli együttes, Füzesi Ferenc tanítványai az újonc Váccal szemben mérkőznek meg elsőként.


A részletes menetrend

Női kézilabda NB I, az alapszakasz sorsolása1. FORDULÓ (szeptember 2.)Érd–Vác
Siófok–Békéscsaba
Fehérvár–Győri ETO
Dunaújváros–Budaörs
Ferencváros–Mosonmagyaróvár
Debrecen–MTK

2. FORDULÓ (szeptember 6.)

MTK–Ferencváros
Mosonmagyaróvár–Dunaújváros
Budaörs–Fehérvár
Győri ETO–Siófok
Békéscsaba–Érd
Vác–Debrecen

3. FORDULÓ (szeptember 13.)

Érd–Győri ETO
Siófok–Budaörs
Fehérvár–Mosonmagyaróvár
Dunaújváros–MTK
Ferencváros–Debrecen
Vác–Békéscsaba

4. FORDULÓ (szeptember 20.)

Ferencváros–Vác
Debrecen–Dunaújváros
MTK–Fehérvár
Mosonmagyaróvár–Siófok
Budaörs–Érd
Győri ETO–Békéscsaba

5. FORDULÓ (szeptember 23.)

Érd–Mosonmagyaróvár
Siófok–MTK
Fehérvár–Debrecen
Dunaújváros–Ferencváros
Békéscsaba–Budaörs
Vác–Győri ETO

6. FORDULÓ (szeptember 27.)

Dunaújváros–Vác
Ferencváros–Fehérvár
Debrecen–Siófok
MTK–Érd
Mosonmagyaróvár–Békéscsaba
Budaörs–Győri ETO

7. FORDULÓ (október 3.)

Érd–Debrecen
Siófok–Ferencváros
Fehérvár–Dunaújváros
Győri ETO–Mosonmagyaróvár
Békéscsaba–MTK
Vác–Budaörs

8. FORDULÓ (október 25.)

Fehérvár–Vác
Dunaújváros–Siófok
Ferencváros–Érd
Debrecen–Békéscsaba
MTK–Győri ETO
Mosonmagyaróvár–Budaörs

9. FORDULÓ (november 1.)

Érd–Dunaújváros
Siófok–Fehérvár
Budaörs–MTK
Győri ETO–Debrecen
Békéscsaba–Ferencváros
Vác–Mosonmagyaróvár

10. FORDULÓ (november 8.)

Siófok–Vác
Fehérvár–Érd
Dunaújváros–Békéscsaba
Ferencváros–Győri ETO
Debrecen–Budaörs
MTK–Mosonmagyaróvár

11. FORDULÓ (november 21.)

Érd–Siófok
Mosonmagyaróvár–Debrecen
Budaörs–Ferencváros
Győri ETO–Dunaújváros
Békéscsaba–Fehérvár
Vác–MTK

12. FORDULÓ (január 3.)

Vác–Érd
Békéscsaba–Siófok
Győri ETO–Fehérvár
Budaörs–Dunaújváros
Mosonmagyaróvár–Ferencváros
MTK–Debrecen

13. FORDULÓ (január 10.)

Ferencváros–MTK
Dunaújváros–Mosonmagyaróvár
Fehérvár–Budaörs
Siófok–Győri ETO
Érd–Békéscsaba
Debrecen–Vác

14. FORDULÓ (január 17.)

Győri ETO–Érd
Budaörs–Siófok
Mosonmagyaróvár–Fehérvár
MTK–Dunaújváros
Debrecen–Ferencváros
Békéscsaba–Vác

15. FORDULÓ (január 24.)

Vác–Ferencváros
Dunaújváros–Debrecen
Fehérvár–MTK
Siófok–Mosonmagyaróvár
Érd–Budaörs
Békéscsaba–Győri ETO

16. FORDULÓ (január 31.)

Mosonmagyaróvár–Érd
MTK–Siófok
Debrecen–Fehérvár
Ferencváros–Dunaújváros
Budaörs–Békéscsaba
Győri ETO–Vác

17. FORDULÓ (február 7.)

Vác–Dunaújváros
Fehérvár–Ferencváros
Siófok–Debrecen
Érd–MTK
Békéscsaba–Mosonmagyaróvár
Győri ETO–Budaörs

18. FORDULÓ (február 21.)

Debrecen–Érd
Ferencváros–Siófok
Dunaújváros–Fehérvár
Mosonmagyaróvár–Győri ETO
MTK–Békéscsaba
Budaörs–Vác

19. FORDULÓ (február 28.)
Vác–Fehérvár

Siófok–Dunaújváros
Érd–Ferencváros
Békéscsaba–Debrecen
Győri ETO–MTK
Budaörs–Mosonmagyaróvár

20. FORDULÓ (március 3.)

Dunaújváros–Érd
Fehérvár–Siófok
MTK–Budaörs
Debrecen–Győri ETO
Ferencváros–Békéscsaba
Mosonmagyaróvár–Vác

21. FORDULÓ (március 27.)

Vác–Siófok
Érd–Fehérvár
Békéscsaba–Dunaújváros
Győri ETO–Ferencváros
Budaörs–Debrecen
Mosonmagyaróvár–MTK

22. FORDULÓ (március 30.)

Siófok–Érd
Debrecen–Mosonmagyaróvár
Ferencváros–Budaörs
Dunaújváros–Győri ETO
Fehérvár–Békéscsaba
MTK–Vác

Férfi kézilabda NB I, az alapszakasz sorsolása

1. FORDULÓ (augusztus 30.)

Szeged–szabadnapos
Csurgó–Gyöngyös
Tatabánya–PLER
Balatonfüred–Mezőkövesd
Orosháza–Eger
Cegléd–Komló
Balmazújváros–Vác

2. FORDULÓ (szeptember 2.)

Vác–Cegléd
Komló–Orosháza
Eger–Balatonfüred
Mezőkövesd–Tatabánya
PLER–Csurgó
Gyöngyös–Szeged
szabadnapos–Balmazújváros

3. FORDULÓ (szeptember 6.)

Szeged–PLER
Csurgó–Mezőkövesd
Tatabánya–Eger
Balatonfüred–Komló
Orosháza–Vác
Cegléd–Balmazújváros
szabadnapos–Gyöngyös

4. FORDULÓ (szeptember 9.)

Cegléd–szabadnapos
Balmazújváros–Orosháza
Vác–Balatonfüred
Komló–Tatabánya
Eger–Csurgó
Mezőkövesd–Szeged
PLER–Gyöngyös

5. FORDULÓ (szeptember 13.)

Szeged–Eger
Csurgó–Komló
Tatabánya–Vác
Balatonfüred–Balmazújváros
Orosháza–Cegléd
Gyöngyös–Mezőkövesd
szabadnapos–PLER

6. FORDULÓ (szeptember 20.)

Orosháza–szabadnapos
Cegléd–Balatonfüred
Balmazújváros–Tatabánya
Vác–Csurgó
Komló–Szeged
Eger–Gyöngyös
Mezőkövesd–PLER

7. FORDULÓ (szeptember 27.)

Szeged–Vác
Csurgó–Balmazújváros
Tatabánya–Cegléd
Balatonfüred–Orosháza
PLER–Eger
Gyöngyös–Komló
szabadnapos–Mezőkövesd

8. FORDULÓ (október 4.)

Balatonfüred–szabadnapos
Orosháza–Tatabánya
Cegléd–Csurgó
Balmazújváros–Szeged
Vác–Gyöngyös
Komló–PLER
Eger–Mezőkövesd

9. FORDULÓ (október 11.)

Szeged–Cegléd
Csurgó–Orosháza
Tatabánya–Balatonfüred
Mezőkövesd–Komló
PLER–Vác
Gyöngyös–Balmazújváros
szabadnapos–Eger

10. FORDULÓ (október 18.)

Tatabánya–szabadnapos
Balatonfüred–Csurgó
Orosháza–Szeged
Cegléd–Gyöngyös
Balmazújváros–PLER
Vác–Mezőkövesd
Komló–Eger

11. FORDULÓ (október 25.)

Szeged–Balatonfüred
Csurgó–Tatabánya
Eger–Vác
Mezőkövesd–Balmazújváros
PLER–Cegléd
Gyöngyös–Orosháza
szabadnapos–Komló

12. FORDULÓ (október 28.)

Csurgó–szabadnapos
Tatabánya–Szeged
Balatonfüred–Gyöngyös
Orosháza–PLER
Cegléd–Mezőkövesd
Balmazújváros–Eger
Vác–Komló

13. FORDULÓ (október 31.)

Szeged–Csurgó
Komló–Balmazújváros
Eger–Cegléd
Mezőkövesd–Orosháza
PLER–Balatonfüred
Gyöngyös–Tatabánya
szabadnapos–Vác

14. FORDULÓ (november 15.)

szabadnapos–Szeged
Gyöngyös–Csurgó
PLER–Tatabánya
Mezőkövesd–Balatonfüred
Eger–Orosháza
Komló–Cegléd
Vác–Balmazújváros

15. FORDULÓ (november 22.)

Cegléd–Vác
Orosháza–Komló
Balatonfüred–Eger
Tatabánya–Mezőkövesd
Csurgó–PLER
Szeged–Gyöngyös
Balmazújváros–szabadnapos

16. FORDULÓ (november 29.)

PLER–Szeged
Mezőkövesd–Csurgó
Eger–Tatabánya
Komló–Balatonfüred
Vác–Orosháza
Balmazújváros–Cegléd
Gyöngyös–szabadnapos

17. FORDULÓ (december 6.)

szabadnapos–Cegléd
Orosháza–Balmazújváros
Balatonfüred–Vác
Tatabánya–Komló
Csurgó–Eger
Szeged–Mezőkövesd
Gyöngyös–PLER

18. FORDULÓ (december 9.)

Eger–Szeged
Komló–Csurgó
Vác–Tatabánya
Balmazújváros–Balatonfüred
Cegléd–Orosháza
Mezőkövesd–Gyöngyös
PLER–szabadnapos

19. FORDULÓ (december 13.)

szabadnapos–Orosháza
Balatonfüred–Cegléd
Tatabánya–Balmazújváros
Csurgó–Vác
Szeged–Komló
Gyöngyös–Eger
PLER–Mezőkövesd

20. FORDULÓ (február 7.)

Vác–Szeged
Balmazújváros–Csurgó
Cegléd–Tatabánya
Orosháza–Balatonfüred
Eger–PLER
Komló–Gyöngyös
Mezőkövesd–szabadnapos

21. FORDULÓ (február 14.)

szabadnapos–Balatonfüred
Tatabánya–Orosháza
Csurgó–Cegléd
Szeged–Balmazújváros
Gyöngyös–Vác
PLER–Komló
Mezőkövesd–Eger

22. FORDULÓ (február 21.)

Cegléd–Szeged
Orosháza–Csurgó
Balatonfüred–Tatabánya
Komló–Mezőkövesd
Vác–PLER
Balmazújváros–Gyöngyös
Eger–szabadnapos

23. FORDULÓ (február 28.)

szabadnapos–Tatabánya
Csurgó–Balatonfüred
Szeged–Orosháza
Gyöngyös–Cegléd
PLER–Balmazújváros
Mezőkövesd–Vác
Eger–Komló

24. FORDULÓ (március 3.)

Balatonfüred–Szeged
Tatabánya–Csurgó
Vác–Eger
Balmazújváros–Mezőkövesd
Cegléd–PLER
Orosháza–Gyöngyös
Komló–szabadnapos

25. FORDULÓ (március 9.)

szabadnapos–Csurgó
Szeged–Tatabánya
Gyöngyös–Balatonfüred
PLER–Orosháza
Mezőkövesd–Cegléd
Eger–Balmazújváros
Komló–Vác

26. FORDULÓ (március 13.)

Csurgó–Szeged
Balmazújváros–Komló
Cegléd–Eger
Orosháza–Mezőkövesd
Balatonfüred–PLER
Tatabánya–Gyöngyös
Vác–szabadnapos




Sporthírek






hirdetés