A futás szerelmeseié lesz a Nagyerdő

Akt.:
A tavalyi évben is rengetegen indultak a versenyen.
A tavalyi évben is rengetegen indultak a versenyen. - © Fotó: Matey István
Debrecen – A VII. Rotary Futófesztivál vasárnap 11 órától indul az Ady Endre útról. Mutatjuk az előnevezettek listáját!

Maraton egyéni

Andrási Csaba, Bagonya Oszkár, Bako Annamária, Béke László, Besenyei Balázs, Bodnár Mihály, Bojtor László Tivadar, Bora Cristian, Bránya Roland, Brucher Norbert, Coseri Ioan, Csuja Gábor, Degau Virgil-Ioan, Dr. Csiszár Miklós, Dr. Nagy Imre, Dr. Szarka Anikó Rózsika, Ducza János, Dudás Péter, Egyed János, Fehér István, Fekete Antal, Ferencz György, Forgóné Bihari Tímea, Gál András, Gáspár Attila, Gellén László, Gnándt István, Györfi Máté, Hagyó Anita, Harangi Zsolt, Hosszú Zsolt, Ihász Veronika, Ionescu Nikolet, Jakab Tamás, Jiarca Adrian, Juhász László, Kádár Tamás, Káldi Csaba, Kálmán Zsolt, Károlyi János, Katonáné Székelyhidi Éva, Kelemen Károly, Kelemen Nóra, Kerényi Farkas, Khazanehdari Jamshid, Kohári Szabolcs Gábor, Kornhoffer Attila, Kovács Béla, Kovács Péter, Kovács Szabolcs Krisztián, Kuki Ákos, Kulcsár Anita, Labádi Zoltán, Lambrea Laurentiu, Leel-Őssy István, Lendvai Attila, Lupó Imre, Marczis Dávid, Márton Lajos, Muczáné Gulyás Erzsébet, Nagy Róbert, Nagy Sándor, Nagy Zoltán, Nagykéri György, Nagykovácsi Lajos, Orha József, Őri Nóra, Palotai Benedek, Pálvölgyi Attila, Papp Sándor, Pásztor Attila, Pércsi Renáta, Pusztainé Kádár Zita, Rázsó László, Reiter Anton, Repei Csilla, Rimóczy István, Róka Károly, Ronyecz Péter, Sólyom Gábor, Stelli Tibor, Süvöltős Bence, Szabó Attila, Szabó István, Szabó Zsolt, Szaszkó Nándor, Széki Csaba, Székvölgyi Zoltán, Szokolszky István, Szőllősi Gizella, Szűcs Rajmund, Tamasik Pálma, Tenyei Ildikó, Tóth Gergely, Tóth Illés, Tóthné Szűcs Irén, Tulcsik Marcell, Ujlaki Viktor, Ulveczki Mihály, Ungvári Katinka, Vízer Dániel, Weidlich Tamás, Zaránd Zita Linda, Zuba Magolna

Háromnegyed maraton

Bán Attila, Bartha Attila, Csuth Tamás, Dorsonszky László, Gábori László, Haszon Béla, Hegedüs Erika, Hodosi Zoltán, Horvath David Christian, Horváth Gyula, Horváth László, Id. Kocsis Miklós, Koleszárikné Németh Beáta, Kovács Annamária, Lekli István, Lippai Szabolcs, Marosán Csaba, Müller József, Oláh Attila, Otman Nebil, Pásztor Béla, Perge Sándor, Pető Erika, Pollermann Dominika, Porumb Radu Dan, Pusztai Ádám, Rusu I Oana, Szabó Csilla, Szekeres Sándor, Szente Zoltán, Szulics Zsolt, Ulveczki Eszter, Varga Lajos, Vaska Cristian

Félmaraton egyéni

Áfra Andrea, Ambrus Mónika, Bagi Béla, Bajusznács Gábor, Bak Ákos, Bak Szabolcs, Bako Anita Tünde, Baksa László, Balatoni Zsoltné, Balázsi Barbara, Balázsi Lajos, Balla Anita, Balla Attila, Balla Sándor, Balogh Bertalan, Balogh Bettina, Balogh Csaba, Balogh Szilvia, Baloghné Hágen Judit, Bar Eugen, Baráth László, Bartha Éva, Batár Péter, Bene Lajos, Benke László, Benke Tibor, Benkő Pál, Benyhe Attiláné, Bereczki Csaba, Bernáth Brigitta, Bernáth János, Bernath Peter, Berta Sándor, Bíróné Csige Kata, Bisi Tamás, Borisza Brigita, Borsos Veronika, Bujdosó Béla, Bujdosó Eszter, Czeglédi Ferenc, Czeglédi-Barna Ágnes, Csató Ferenc, Csecskedy Zoltán, Csesznok Gergely, Csorvási Erzsébet, Csuka Henriett, Csukáné Décsei Anikó, Csukran Valeria, Csukrán Zsolt, Dajnics Béla, Danka Edit, Darabos Péter, Décsei Sándor, Diczkóné Untener Mónika, Dorogi Zoltán, Dr. Lukács Pál, Dr. Becsky Áron, Dr. Horváth Zsuzsanna, Dr. Illésy Lóránt, Dr. Jánosy Gábor, Dr. Józsa Zsolt, Dr. Juhász Tímea, Dr. Kincses Péter, Dr. Nagy Ádám, Dr. Nagy Gergely, Dr. Rózsahegyi Máté Tibor, Dr. Schlachter Krisztina, Dr. Szamosi Szilvia, Dr. Varga Balázs, Dr. Varga Péter, Dr. Váróczy László, Dr. Zelenyánszkiné dr. Püspöki Eszter, Dr. Csoba Sándor, Dr. Deme-Nagy Ágnes, Emődi Zoltán, Erdei Sándor, Fehér Károly, Fejes Csilla, Fekete Dániel, Fodor Ádám, Forgácsné Bertalan Szilvia, Földházi Erzsébet, Frank Géza, Fülöp Roland, Gacs Attila, Gál Gábor, Gáspár Sándor, Gera Katalin, Geráné Tapasztó Ágnes, Gerda Lajos, Görögh László, Görömbei Tímea, Gráf Györgyi, Grósz Anna, Gulyás Tibor, Gulyás Vera, Györfi Gergő, Györfi József, Györfi Tibor, Győri Zoltán, Gyurcsán Gábor, Hadháziné dr. Kelemen Zita, Hajdu Péter Attila, Haller József, Hankoszki Marietta, Harajda Donát, Harajda Miklós, Hartman László, Hegedűs Sándor, Hodosi Gábor, Holecskó Máté, Horváth Attila Imre, Horvath Szabolcs, Horváth Zsolt, Hussain Ali, Husztiné Kállai Gabriella, Idei Tamás, Ifj. Torma Albert, Ignácz Richárd, Ignáczné Halmi Eleonóra, Istenes György, István József, Jámbor Tamás, Jámbor Tamás, Joó Richárd, Józsa Gábor, Kalóz Gergő, Károlyi Anikó, Kárpáti Andrea, Katona György, Katona Lajosné, Katonka Pál, Kazicsku Tamás, Kelemen-Szilágyi Adrienn, Kertész András, Kertész Tibor, Kertész Zoltán, Király László, Kis István, Kis Zoltán Gyula, Kiss Attila, Kiss Róbert Kiss Sándor, Kiss Szabolcs, Kis-Vincze Andrea, Koczogh Beatrix, Kocsi Zoltán, Kocsis Anikó, Kotra Zoltán, Kovács András, Kovács Ferenc, Kovács Gábor, Kovács János, Kovács Lajos, Kovács Lajos, Kovács Tibor, Kozma Zoltán, Kulik Zsolt, Kulman Róbert, Kunkli Lászlóné, Kurcz Beatrix, Lakos István, Lénárd Mariann, Lendvai Zoltán, Lévai István, Lovas Krisztián, Lovászi Gyula, Lukács Zsófia, M Király Csaba, Madarász Péter, Magyar Gergő, Makkai Éva, Marton Ferenc Milán, Márton József, Márton József, Mátyók Tibor, Máyer Csaba, Ménes Anita, Michalák Norbert, Miglécz Tamás, Molnár Katalin, Molnár Kornél, Molnár Sándor, Molnár Zoltán, Muri Miháy, Nagy Csaba, Nagy Dominik, Nagy Gábor, Nagy Göde Zsuzsánna, Nagy Gyula, Nagy Mariann, Nagy Mariann, Nagy Norbert, Nagy Renáta, Nagy Zoltán, Nagyfejeő Éva, Nagyné Bakai Tünde, Nagyné Balogh Zita, Nagyné Galla Éva, Németh Sándor, Nyéki Zoltán, Oláh Erika, Oláh Zoltán, Orbán Gábor, Orosz Ágnes, Orosz László, Orosz Lídia, Orvos György, Osvald Judith, Osvald Zoltan, Palotai Gyula, Papp Róbert, Pappné Bimbó Éva, Pástiné S. Csilla, Pázmány Csaba, Pécsi Zsuzsanna, Pesel Antal, Péter Sándor, Petővári Attila, Polák Viktor, Pólistyákné Solcz Judit, Pozsgai Lilla, Rácz Attila, Rácz Ildikó, Rácz Lajos, Reményi Angéla, Remenyik Bence, Réthy Sebastian, Réz Eszter, Ronyecz Ákosné, Roszpopa Péter, Rózenthál Zoltán, Salamon Béla, Sándor Ilona, Saródi Bálint, Schuller Dávid, Sepsi Zsolt, Serdültné Sebestyén Krisztina, Simon Árpád, Sipos Boglárka, Sirokman Attila, Staines John, Stasisin Izolda, Surányi Szabolcs, Szabados Gábor, Szabó Bálint, Szabó Krisztina, Szabó Pál, Szabó Péter, Szabó Tibor, Szabó Viktor, Szalacsi Balázs, Szeifert Imre, Szeifertné Andrea, Szeiler Oszkár, Szekretár György Zsolt, Szél Sándor, Szentkirályi István, Szilágyi Csabáné, Szilágyi József, Szilágyi Zsolt, Szilágyiné Szabó Mónika, Szmutkó Anett, Szoboszlai Csaba, Szoboszlai Sándor, Szokolszky Kinga, Szőllősi Nóra Adrienn, Szőllősi Péter, Szőnyi Zsolt, Szurovcsákné Orbán Szilvia, Szűcs Balázs, Takácsné Kis Erika, Tanyiné Katona Edit, Tar Tibor, Tassy Attila, Timbusz Bence, Timbusz Dávid, Timbusz Tibor, Tisza Dénes, Tomacek Werner, Tóth Gábor, Tóth Sándor Norbert, Tóthné Posta Lenke, Tóthné Varga Katalin, Tömöri Krisztián Zsolt, Uhrin Szilvia, Urbán János, Urbán Józsefné, Vajda Nóra, Varga Judit, Varga László, Varga Szilvia, Vargáné Kathi Judit, Varkonda Dávid, Vas-Szegedi Julianna, Venyige Tamás, Veress István, Veress Tamás, Vincze Andrea, Vincze Enikő, Vincze János, Virányi-Németh Ágnes, Viziné Kiss Gabriella, Wittmann Ádám Levente, Zékány András, Zorgel Viktória, Zsámba Renáta, Zséder Zsolt

Negyedmaraton egyéni

Áfra Ildikó, Amir Oved, Andirkó József, Ármós Orsolya, Baciau Petru, Bádonyi Krisztina, Bagoly Szilvia, Bakos Julia, Baksa Marcell, Balogh Attiláné, Balogh Beatrix, Balogh Istvánné, Balogh Miklós, Bánk Lóránt István, Barabás Csaba, Barátfalvi Ágnes, Bardóczi Zsuzsanna, Barta Aliz, Bártfai Anna, Benkő Zoltán, Berde Barbara, Berecz Krisztián, Bereczkiné Horváth Ágnes, Bereczné Marhás Andrea, Béresová Monika, Bihari Sára, Bihari Szabolcs, Bojtor Imre, Boldog Csilla, Borisza Brigita, Bráder Ádám, Budaházy Zoltán, Burai Judit, Czakóné Kovács Andrea, Czeglédi Sándor, Czibere Sándor, Csáki Szabolcs, Csiba Krisztina, Csikai Ferenc, Csikos Andrea, Csirkéné Szabó Anita, Dani Mária, Deákné Pap Anikó, Deli Orsolya, Dócs Klaudia, Domán Szabolcs, Dombi Katalin, Dózsa Marianna, Dörgő Sándor, dr. Hangya Kálmán, Dr. Moldvay István, Dr. Szamos Katalin, Dr. Gyüre Péter, Dr. Kovácsné Varga Éva, Dr. Kracskó Bertalan, Dr. Pércsi Mónika, Dr. Pethő Zsófia, Dr. Soós Ádám, Dr. Szabó Ferenc, Dr. Tóth Zsuzsanna, Dr. Kovács Anikó, Elek János, Enyedi Réka, Faragó Kornélia, Feczku Dóra, Fehér Erika, Fekete Zoltán, Fodor Márta, Földi Gergely, Fülöp Csaba, Gaál Tímea, Gaálné Pogány Zsuzsanna, Gábor Ildikó, Gajtkó Andi, Gál András, Gál Gábor Gaszton, Garzó Tünde, Géczi Aranka, Géczi István, Gonda Ágnes Gabriella, Gonda Andrea, Gökler András, Gulyás Dóra Kinga, Gulyásné Kis-Tóth Margit Katalin, Gyallai Krisztián, Debreceni György, Gyöngyösi Károly, Győriné Magdi, Hadháziné Szabó Csilla, Hagymási Alexandra, Halász László, Halász Tamás, Hamkó László, Havasi György, Hegedűs Imre, Hegedüs Iván, Hidegkuti Gábor, Hilbert Csaba, Hodosi Máté, Holácsikné Oláh Anikó, Homen Péter, Horváth Tamás, Huszti Attila, Iberhalt Máté, Ibrányi Zoltán, Ihászné Pál Judit, Jacobsné Unicsovics Edit, Jakab Gábor, Jakabné Zubály Anna, Janka Eszter, Jánosy Márton, Jenei Tamás, Jeszenszky Péter, Juhász Antal, Jurth Gyula, Kakó Pál, Kanál Zsolt, Kányási Gábor, Kányási László, Karácsony Tímea, Karaffa Róbert, Karócz Éva, Karsai Adrián, Katona Ilona, Kecskeméti László, Kelemen Lilla, Kenéziné Pete Tünde, Kerekes Ildikó, Kerényi Szabolcs, Kicska Nóra, Király Ernő, Kiss Árpád István, Kiss Edina, Kiss Gréta Evelin, Kiss Imre, Kiss László, Kiss Márton, Kiss Máté Mihály, Kissné Széles Gyöngyi, Klész Imre, Kocsány Dániel, Kolozsvári Beatrix, Komorné Csernáth Erzsébet, Konnáth Melinda, Kontra Zoltán, Koroknai Zoltán, Kovacs Andrea Gabriellla, Kovács Gergő, Kovács Lajos, Kovacs Tibor, Kovács Zoltán, Kovács Zoltán, Kovács Zoltán, Kovács Zsolt, Kovácsné Gönczi Anita, Kozma Krisztián, Kőhalminé Mizsei Orsolya, Kracskó Bertalan, Kretzer András, Kriston Ágnes, Kucbel Tímea, Kulcsár László, Kun Patrik, Kurucz Andrea, Laczka Rita, Lámfalusy Anna Mária, Láng Noémi, Laniado Daniel, Leiter Bálint, Lemák Edit, Lengyel Csaba, Lengyel Zoltán, Lukács Márton, Magyar László, Makrai Attila, Marcutiu-Racz Gabriel, Markó Ferenc, Marusákné Kovács Brigitta Anikó, Máté Júlia, Máthéné Szigeti Zsuzsa, Mátyás-Sipos Beatrix, McIntosh Richard William, Melegh Mónika, Mester Róbert, Mészáros Gergely, Mogyorós Fruzsina, Molnár Ádám, Mona Piroska, Móricz Vivien, Nagy Bence, Nagy Gergő, Nagy Jennifer, Nagy Miklós, Nagy Orsolya, Nagy-Kathi Melinda, Nagymarczi István, Nagyné Fekete Katalin, Nagyné Sebők Erika, Németh Ildikó, Ó Szabó Sándor, Oláh Norbert, Orbán Attila, Orosz Csaba, Orosz Lászlóné, Ökrösi Attila, Őri Zsolt, Ötvös Zsolt, Pál István, Pálfi Ildikó, Pálfi Tibor, Páll János, Pallaginé Tóth Éva, Páll-Salamon Gyöngyi, Palotai Zsuzsanna, Pálvölgyi Zoltán, Pap László, Papné Somogyi Zsuzsanna, Papp Júlia, Parkánszki Katalin, László, Párványikné Nagy Viktória, Pasztercsák István, Pásztor Dániel, Perecz Rozi, Pető Krisztián, Petróczki Zoltán, Pongrácz Tímea, Posta Beáta, Rácz András Gergely, Rácz Miklós, Ráki Tamás, Reke Szabina, Rémiás Zsolt, Répási Judit, Ribár Anita, Ronyecz Ákos, Schlachter Gabriella, Serdült Gyula, Simon Péter, Sipos István, Sipos Melinda, Sipos Nóra, Soltész Ádám, Sőrés Gabriella, Szabadi Kata, Szabó Dávid, Szabó Dóra, Szabó Dóra Szilvia, Szabó Emese, Szabó János, Szabó József, Szabó László, Szabóné Vass Márta, Szalkai János, Szegvölgyi Róbert, Szénási Zsanett, Szentei Júlia, Szentkirályi Éva, Szentkirályi Gitta, Szerviczkyné Domján Andrea, Szikszai Gyula, Szikszai Zsolt, Szincsák Szabolcs, Szincsákné Kiss Valéria, Sziszák Benedekné, Sziszkosz Nikolett, Szitai Tamás, Szőllősi Réka, Sztankó Szabolcs, Szűcs Ádám, Szűcs Margit, Tatár-Szilágyi Erika ,Tóth Ágnes Judit, Tóth Alexandra, Tóth Andrea, Tóth Bettina, Tóth Bettina, Tóth Boglárka, Tóth Csaba, Tóth Julianna, Tóth Levente, Tóth Tamara, Tóth Tamás, Tóth Zsé Ferenc, Tóthné Dócz Tünde, Tóthné Polyecskó Anikó, Tóthné Székelyhidi Julianna, Török Csilla, Tulipán Erika, Túri Irén, Tzaferis Christa, Ujlaky-Nagy László, Urbán Attila, Váradi Ágnes, Varga András, Varga Évi, Varga Tibor, Vargáné Venter Szilvia, Váróczy Csongor, Végh László, Vidó Mónika, Vincze Gábor, Vizi Zalán, Volkó Julianna, Willnauer Kerstin, Zabán Zsolt, Zales Csaba, Zolnai Sándor, Zséder Gábor

map
Kattintásra nagyobb méretben | Forrás: rotaryfelmaraton.hu

Mini maraton egyéni

Al-Hajal Sándor, Anda Gábor, Asztalos Anita, Áts Tünde, Baciau Marcela, Balázsiné Jaczkó Márta, Balogh Enikő, Barbócz Anikó, Barna Ágnes, Bilanics Anita, Bodor Laura, Bodrogi Zsolt, Boros Örs, Borsos Attila, Czapár Nóra, Czipáné Szücs Krisztina, Cseke Anita, Csicsák Béci, Csige István, Csige Zoltán, Dalmi Barbara, Dezsényi Emese, Dobos Gyöngyi, Dombi Kamilla, Dörgő Máté, Dr. Kovács Ilona Enikő, Dr. Laboda Antal, Elek Dominik, Emődi Judit, Emődi Kende Mór, Fábián Fruzsina, Fábrik Bettina, Fehér Tamara, Fekete Csaba, Festőné Székely Ágnes, Filep István, Fodor Szimonett, Gál Renáta, Gál Zoltán, Hadházi Dániel, Hajekné Szövérfi Melinda, Hajzer-Kelemen Tímea, Harangi Zsuzsanna, Harangozó Márta, Hegedüsné Aranyos Ildikó, Homoki Zsolt, Horváth Beatrix, Hunyor Zita, Ifj. Budaházy Zoltán, Istókné Üveges Zsuzsanna, István Laura, Jakab Zsolt, Jankovics Barbara, Karácsonyi Zsolti, Kárász Zakariás, Kepics Gábor, Kolozsvári Dóra Vanda, Kolozsvári Petra, Kovács Bálint, Kovács Enikő, Kovács Szilvia, Kunsági Nikoletta, Labodáné Makay Andrea, Lakatos Csaba, Leonhardt Lilla, Linter Kitti, Magyar Beatrix, Makovics Sándor, Marosvölgyi Tamás, Marosvölgyi-Tóth Erika, Mihály Réka, Morvay István, Munkácsi Zoltán, Munkácsi-Deczki Csilla, Nagy Ágnes, Nagy Zoltán, Nagy Zoltánné, Nyisalovits Andrea, Oláh Miklós, Pádár Katalin, Pálóczi Zoltán, Pasztercsák Lili, Pásztor Csaba, Pásztor Zsolt, Pikó Péter, Rácz Annamária, Rénes Janka, Saliga Attila, Sántha Zsuzsanna, Sárvári Kornél, Schneider Márton, Schneider Roland, Schneiderné Nagyházi Katalin, Sebestyén Tünde, Sipos Alexandra, Sitku Nóra, Spitzmüller Zsolt, Suba István, Szabó Ferenc, Szabóné Debreceni Magdolna, Szatmári Zoltán, Szilágyi Tamás, Szmír Mihály, Szombati Márk, Szűcsné Somodi Éva, Téglási Enikő, Teski Csilla, Tóth DE Balázs, Tóth László, Tóth Tamás, Tóth Viktória, Tóth Zoltán, Tóth Zsolt, Tóthné dr. Barabás Erika, Tóthné Nagy Enikő, Tőke Andrea, Tőzsér Dávid, Tőzsér László, Tőzsér Veronika, Uri Erika, Varga Sándorné, Varga Tiborné, Vincze Sándor, Vinkler Judit, Vonház István

Kerekesszékes maraton

Nagymáté Sándor, Novák Ferenc

Kerekesszékes félmaraton

Sasvári Gyula, Losonczy Aurél

Maraton 5 fős váltó

Vízügyesek: Szabóné dr. Faragó Anett, Somogyiné dr. Gerliczky Judit, Nagy Klaudia, Jenei Lászlóné, Brátán Tünde

Vizes ötös: Veigli Szabolcs, Csegény József, Lőrincz Róbert, Horváth Péter, Dr. Czeglédi László
Koco-Go: Dr. Bakos Tünde Boglárka, Szabóné Szegedi Éva, Magyar M. Zsuzsanna, Takács Zoltán, Szilágyi Katalin

Agrármenedzserek: Urbán Judit, Dudás László, Kacsó Andrea, Tóthné Mogyorósi Ágnes, Varga Mónika

Naughty Five: Szántó Edit, Heidt Nóra, Papp Ágnes, Túri Krisztina, Vad Veronika

Run with the Flow–Team 1: Kiss Enikő, Kovács Orsolya, Douwes Kaspar, Kovács Dániel, Szabó Zsolt

Run with the Flow–Team 4: Gál Annamária, Dobos Péter, Szilágyi Edit, Osváth Zsuzsanna, Nábrádi Szabolcs

Mandulatorna: Dr. Mándi Veronika, Dr. Lengyel Rebeka, Lengyel Kolos, Tóth Marica, Hodossy-Takács Előd

PWRUN: Bakonszegi Norbert, Szendrei Alexandra, Zádor Lívia, Márta, Gara Mihály

RUN4IT: Lőrincz Levente, Berna Tibor, Hegedűs Tamás, Gógán Péter, Zsilinszky Pál

Run with the Flow–Team 2: Kovats Lilla, Radócz Szilvia, Diebel Nathalie, Felföldi Anikó, Badics Zsuzsa

Semper Idem Kft.: Balla Márk, Pap Dávid, Holhós Attila, Türk Ottó, Tököli Zoltán

Run with the Flow-Team 3: Koány Péter, Tóthpál Bernadett, Kiss Balazs, Nyakas Erzsébet, Lilik Zsolt

Roadrunners: Bogdán Péter, Cseh Zsolt, Kisfalussy Tamás, Makó Tamás, Ódor Zoltán

Nyúlcipő: Kiss Attila, Szabó Sándor Attila, Simay János, Széll Sándor, Tóth Sándor

Do it ni way: Kövér Judit, Lázár Zsolt, Rutkovszky Ádám, Szilágyi László, Tóth Péter

Schaeffler futócsapat: Buti Attila, Dankai György, Nagy Zoltán, Rácz Gábor, Pataki Imre

RDI Hungary Kft.: Mezei Sarolta, Halász Gergő, Kocsis Gábor, Papp Laszlo, Sarkadi Ákos

TU-Plast: Békési Attila, Erni László, Kállai István, Péntek József, Hutóczki Hajnalka

Alfa: Balogh Péter, Kovács Éva Katalin, Fehér András, Nábrádi Zsófia, Gabnai Zoltán

Omega: Kovács Krisztián, Barna Fédra, Tobak Júlia, Dombi Mihály, Madarász Tamás

ShopRenter: Fekete Márton Imre, Molnár Ádám, Ferencsák István, Schuller Enikő, Kovács Sándor

Innonic: Vajda Szilárd, Rajz Krisztina, Majoros Márk, Szabó László, Borbély Bence

Shogun Team-Futó szakosztály: Szűcs Zsolt, Dr. Volosinovszki Vanda, Szücs Zsoltné, Kerékgyártó Tibor, Incze László

Szülinaposok 2: Sipos Zsolt, Siposné Tóth Irén Edit, Benes István, Benes Ádám, Benes Edina

Miskolci Settenkedők: Molnár Gabriella, Pepich Ervinné, Oroszné Kulyassa Mónika, Imre, Gönczi Péter

Fut a fok: Dr. Hegedűs Csaba, Dr. Vitályos Géza, Mauks Levente, Dr. Lampé István, Dr. Borbély Péter

HPE Svájc: Molnár Anikó, Tiborcz Gábor, Kacsenyák Barna, Bokrossy Dávid, Végvári Ferenc, Gyurmókik Lénárt Anita, Zákány Zsolt, Kiss Démes, Magyar János, Antal Ádám

Dataexpert: Nagy Mihály, Farkas Éva, Csürke Csaba, Tóthné Ilyés Edit, Takács Zsolt Albert


Futófesztivál kavarja meg a nagyerdei közlekedést

A hétvégén rendezik meg az V. Rotary Futófesztivált a Nagyerdőn, mely érinti az autóbusz- és villamosközlekedést is.








hirdetés