A DVSC nem bírt el a váciakkal

© Fotó: HBN-archív
Debrecen, Vác – Két győzelemmel rajtoló csapat mérkőzött szombaton délután a Dunakanyarban.

A Vác-DVSC-TVP összecsapás elején még 3-2-re a vendégek vezettek, ám a hazaiak fordítottak, s a 12. percben már négygólos volt az előnyük (8-4). A debreceniek küzdöttek a felzárkózásért, ami a hajrában sikerült is, a szünetben mindössze egy találattal, 16-15-re vezetett a Vác. Érdekesség, hogy a két csapat főként annak köszönhette első fordulóban aratott diadalát, hogy nagyon jól védekezett, ám a szombati meccs első félidejében nem igazán álltak össze a védőfalak.

A szünet után újra a vendéglátók ragadták magukhoz az irányítást, a 38. minutumban 5 góllal elhúztak (22-17). Újabb fordulat már nem következett be, a váciak végig kézben tartották a meccset, több alkalommal már hat találat is volt a differencia, s végül 32-28-ra nyertek.