A DHK magabiztosan verte az Újpestet

Budapest – Kaszkov duplájával 4-1-re verte az UTE csapatát a DHK.

Két olyan gárda csapott össze a jégkorong MOL Liga kedd esti összecsapásán, amely egyaránt túlórázni kényszerült az előző fordulóban. A házigazda UTE büntetőkkel verte a Csíkszeredát a fővárosban, a Debreceni Hoki Klub pedig hosszabbításban gyűrte maga alá a MAC Budapest együttesét (4-3).

Remek kezdés

Az első harmad egyértelműen a cívisvárosiaké volt, ugyanis Danil Kaszkov és Berta Ákos jóvoltából negyedórányi játék után 2-0-ra vezettek.
A második játékrészben az újpesti Kiss Ákos szépített, ezzel felzárkóztak a lila-fehérek. A záró felvonást ismét a debreceniek nyerték, ugyanis Kaszkov újfent betalált, sőt őt követte Makszim Ivanov is, kialakítva ezzel a 1-4-es végeredményt.

Fradi és UTE

A DHK pénteken és vasárnap is jégre lép, előbb idegenben a Ferencváros ellen, majd hazai pályán az ismét újpestiek ellen.

Jégkorong MOL Liga

UTE-Debreceni HK 1-4 (0-2, 1-0, 0-2)

Újpesti Jégcsarnok, v: Kincses, Halassy (Váczi, Soltész)

Gól: Kaszkov, Berta, Kaszkov, Ivanov illetve Kiss Á.

Kiállítások: 6/44.

Jégkorong MOL Liga – Háromgólos debreceni siker Újpesten
A Debrecen 4-1-re győzött az Újpest vendégeként a jégkorong MOL Liga keddi játéknapján.