A DEAC örülhetett a hosszabbítás után

Debrecen – Az első forduló vasárnapi mérkőzése után a férfi jégkorong Erste Ligában a DEAC alakulata a Vasassal találkozott, ezúttal a Debreceni Jégcsarnokban.

A hajdúságiak pár nappal korábban az FTC otthonában vizitáltak, és szétlövéssel vesztettek. Kedden este azzal az angyalföldi gárdával csaptak össze Musial vezetőedzőék, melyet a felkészülés alatti meccseken felülmúltak. A 4. percben máris betalált a vendég gárda, Surányi volt eredményes a fővárosiaktól.

deac1Fotó: Derencsényi István

A következő találatra a második játékrész végén került sor, akkor is a Vasas talált be Bödök jóvoltából.

A következő etapban Németh Attila szépített, majd Jakub Izacky egalizált.

Ezután hosszabbítás következett, és a debreceni Németh Attila végül bebiztosította a hazai győzelmet.

DEAC vs. Vasas
Budapest - A DEAC kétgólos hátrányról fordítva hosszabbításban legyőzte a hozzá hasonlóan szintén újonc Vasas gárdáját a jégkorong Erste Liga keddi játéknapján. Eredmény, Erste Liga (a sorozat honlapja szerint): DEAC - Schiller-Vasas HC 3-2 (0-1, 0-1, 2-0, 1-0) - hosszabbítás után EV Vienna C...