A Campus Fesztivál utolsó napjának programja

Akt.:
A Campus Fesztivál utolsó napjának programja
Debrecen – Nézze meg, milyen programokkal zárul a Campus Fesztivál!

PEPSI Nagyszínpad

18:00 Irie Maffia

20:00 Republic

22:20 Apocalyptica (FIN)

 

TELEKOM Terasz

16:00 Zebra

17:00 2Joints

18:00 Kistehén

19:15 Magashegyi Underground

20:45 Skafunderz

22:15 Pannonia Allstars Ska Orchestra

00:00 N.O.H.A. (CZ-BR-USA-D)

01:30 Matrix & Futurebound (UK)

03:00 Shock One (AUS)

 

DREHER Aréna

17:00 Utánfutók

18:20 Grand Mexican Warlock

19:40 Fish!

21:15 Depresszió

22:50 Ganxsta Zolee és a Kartel

00:40 30Y

02:00 DJ Senior Hal & Shaman Leva: Spanish Wax party

 

VÍZTORONY Pódium

17:30 Esterházy-mánia és egy csöpp Garaczi – DMK Főnix Diákszínpad

18:45 A Nyughatatlan

20:15 Dumaszínház: Beliczai Balázs, Dombóvári István

21:40 Villon Trió

23:15 Parno Graszt

00:30 Campus mozi: Halálkeringő

02.15 Campus mozi: Fekete Hattyú

 

OTP VIP Lounge

19.00 Közönségtalálkozó a Republic zenekarral

19.30 Irány a Divat! – FÓRUM divatbemutató

23.30 dj. Bárány Attila

01:00 dj. Juhász Laci

 

FM90 Friss Rádió Színpad

14:00 BlackHoney

15:00 Idea Implant

16:00 Crack

17.00 Hurkatöltő

18:00 Lies

19:00 Szeg

20:00 Hangtapasz

21:00 Mocsok 1 Kölykök

22:30 táncház a Hajdú Táncegyüttessel

24:00 dj Sanyiman

 

Dub Székház

16:00 Hanglemezbarát

18:00 Kero

20:00 Saboteur

22:00 Phalanx

01:00 Kristálykert (Gonnok & Lee’n’Gum)

03:00 Kisszántó

 

INMEDIO Cafe

24.00 ZZ Copy

01:00 Nagy Feró

02:00 Retro party Tentével

 

KULTer.hu Irodalmi Sátor

17.00 Napi Kulter a József Attila Körből: Lakatos István (író, képregényrajzoló), beszélgetőtárs: Dunai Tamás

18.00 A Bar-talk zenekar versmegzenésítős estje a Magyar Írószövetség Hajdú-Bihar megyei Írócsoportjának jóvoltából

19.00 „Akik Dobozvárosból jöttek” – Felolvasás, képregényvetítés és közös rajzolás Lakatos Istvánnal

20.00 „Sötét van akkor, amikor vége van” – Interaktív, zenés beszélgetés Beck Zoltánnal (30Y) irodalomról és dalszövegekről

21.00 Meglepetés KULTFILM vetítés

 

Európai Nyelvek Utcája – Pódium

13.30 Holland-német sajtkóstoló, verseny és kvíz

15.00 Játékos angol nyelvóra, Erasmus és egyetemi tájékoztató

17:00 IEAS All Star Orchestra koncert

18.00 Hollandok és belgák Magyarországon / Magyarok Hollandiában és Belgiumban

19.30 Holland-német sörkóstoló verseny és kvíz

20:00 The Kroons (NL)

 

Európai Nyelvek Utcája – Rendezvénysátor

13.00 élménybeszámoló Németországból

14.00 Holland túlélőcsomag, kezdő nyelvlecke / DExam Info, Arts and Science Quizzes

15.00 Kortárs német irodalom, felolvas Mercs János (színész) / DExam – Test your English Level

15.30 Német BA, MA, mesterszakos fordító képzés – tájékoztató

16.00 Holland gólya: tájékoztató a DE néderlandisztika képzéseiről / DExam – Who Wants To Be a Millionaire

17.00 Német könnyűzenei kóstoló interaktív táblán, német nyelvi túlélőcsomag / DExam Word Games and Puzzles – Check Your English Vocabulary

17.30 Szlavisztika BA, MA és mesterszakos fordítóképzés – tájékoztató

18.00 Finn tájékoztatók / Élménybeszámoló Oroszországból

18.30 Orosz nyelv kezdőknek

19.00 Csocsóbajnokság: játssz angol, francia, holland, lengyel, német, olasz, orosz stb. színekben

 

Civil Pont Sátor

10.00 Ébredj a Civilekkel! – reggeli pocoló

részprogram: Legyél te is életmentő! – a Magyar Vöröskereszt bemutatója

12.00 Mozdulj meg! – ZUMBA Fitness

13.00 1 perc és nyersz – DÖNTŐ

14.00 Rapid Randi – találd meg a párodat

15.00 Ismered a másik feled? – vetélkedő pároknak

16.00 Okosabb vagy, mint egy kutya? – Terápiás kutya bemutató

17.00 Közönségtalálkozó