A bushidósok megnyerték a Hódos Imre Kupát

A bushidósok megnyerték a Hódos Imre Kupát
© Fotó: Magánarchívum
Hajdúnánás – Az ötévesek és a veteránok is kiválóan teljesítettek.

A Bushido Karate Sportegyesület lett a legeredményesebb klub Hajdúnánáson, ahol 23 klub 250 sportolója mérte össze felkészültségét a shotokan karate harcművészetben a VI. Hódos Imre Kupán. Hajdúnánáson 35 éve van karate, a jubileumi versenyen összesített csapateredményben a józsaiak nyerték el a Hódos Imre kupát.

A Bushido 32 karatékával képviseltette magát a jubileumi kupán. Az 5-6 éves korosztálytól a veteránokig mindenki remekül teljesített, az egyéni és a csapat számokban is, számos éremmel térhettek haza a versenyzők.

HBN


Eredmények

5-6 éves korosztály formagyakorlat: 1. hely Őri Panna Krisztina, 3. hely Jakab Nándor

küzdelem: 2. hely Őri Panna Krisztina, 3. hely Jakab Nándor

8-9 éves korosztály formagyakorlat: 2. hely Őri József Béla, 4. hely Török Ábel, 5. hely Halász Árpád

küzdelem: 2. hely Őri József Béla, 3. hely Lossos Balázs, Bodó Miklós, Török Ábel, 4.hely Halász Árpád, 5. hely Donka Máté

10-11 éves korosztály formagyakorlat: 5. hely Gubacsi-Wéber Ákos, Török Olívia, 6. hely Halász István

küzdelem: 2. hely Gubacsi-Wéber Ákos, 3. hely Pólik Martin, Halász István, Török Olívia, 4. hely Gubacsi-Wéber Izabell

12-13 éves korosztály formagyakorlat: 2. hely Molnár Dominik, 5. hely Oláh-Keresztessy Dávid, Jámbor Zsófia, 6. hely Bessenyei Máté

küzdelem: 1. hely Molnár Dominik, 2. hely Jámbor Zsófia, 5. hely Bessenyei Máté, 6. hely Oláh-Keresztessy Dávid

14-15 éves korosztály formagyakorlat: 2. hely Cs. Varga Melinda, Varga Szabolcs, 6. hely ifj. Jámbor István

küzdelem: Varga Szabolcs 4. hely, szabad küzdelemben 3. hely

16-17 éves korosztály formagyakorlat: 3. hely Szondi Gergő

18-19 éves korosztály formagyakorlat: 1. hely Novák Miklós, 2. hely Boros Róbert, 3. hely Rákóczi Péter, 4. hely Nagy Béla Dávid, Varga Gyula

küzdelem: 2. hely Varga Gyula, 3. hely Boros Róbert

Felnőtt korosztályban formagyakorlat: 3. hely Mudri Nikolett

Veterán korosztályban formagyakorlat: 1. hely Dr. Oláh Szabolcs, 2. hely Jámborné Molnár Éva, 3. hely Zombori Ferenc

küzdelem: 2. hely Jámborné Molnár Éva, 3. hely Jámbor István, 7. hely Zombori Ferenc, 8. hely Makai Zsolt

Csapat formagyakorlat:

6-10 éves korosztályban: 4. hely Őri József Béla, Gubacsi-Wéber Ákos, Halász István; 6. hely Őri József Béla, Török Ábel, Halász Árpád

10-14 éves korosztályban: 1. hely Bessenyei Máté, Molnár Dominik, Oláh-Keresztessy Dávid; 4. hely Cs. Varga Melinda, Varga Szabolcs, Török Olívia

Veterán korosztályban: 3. hely Mudri Nikolett, Zombori Ferenc, Jámborné Molnár Éva

Csapat küzdelem veterán korosztályban: 2. hely Zombori Ferenc, Jámbor István, Makai Zsolt

Egyesületi segítők: Éliás Noémi, Halászné Béres Beáta, Őriné Iván Krisztina

Edzők: Sempai Győri István 1. Dan, Sempai Jámborné Molnár Éva 1. Dan, Sempai Jámbor István 1. Dan., Sensei Őri Krisztián 3. Dan, elnök BKSE




Sporthírek






hirdetés