A Borosi menetrendje

A hét végén megkezdődik a XXI. dr. Borosi László teremlabdarúgó torna. A selejtezőcsoportok menetrendje.

MISKOLC 

2006. január 28. szombat „A” csoport

08.00              Sajóvámos                             – Szirmabesenyő

08.35              Bükkszentkereszt                  – Felsőzsolca

09.10              Sajóbábony                            – Sajóvámos

09.45              Szirmabesenyő                      – Bükkszentkereszt

10.20              Felsőzsolca                            – Sajóbábony

10.55              Sajóvámos                             – Bükkszentkereszt

11.30              Sajóbábony                            – Szirmabesenyő

12.05              Felsőzsolca                            – Sajóvámos

12.40              Sajóbábony                            – Bükkszentkereszt

13.15              Szirmabesenyő                      – Felsőzsolca 

2006. január 28. szombat „B” csoport

13.50              Szirma                                    – Nyékládháza

14.25              Edelény                                  – MVSC

15.00              Varbó                                      – Szirma

15.35              Nyékládháza                           – Edelény

16.10              MVSC                                     – Varbó

16.45              Szirma                                    – Edelény

17.20              Varbó                                      – Nyékládháza

17.55              MVSC                                     – Szirma

18.30              Varbó                                      – Edelény

19.05              Nyékládháza                           – MVSC 

2006. január 29. vasárnap „C” csoport

09.00              MEAFC                                   – HOLCIM

09.35              Arnót                                       – Sajósenye

10.10              Onga                                      – Harsány

10.45              Sajósenye                              – HOLCIM

11.20              Arnót                                       – MEAFC

11.55              Sajósenye                              – Harsány

12.30              MEAFC                                   – Onga

13.05              Arnót                                       – HOLCIM

13.40              Harsány                                  – MEAFC

14.15              Onga                                      – Sajósenye

14.50              Harsány                                  – Arnót

15.25              HOLCIM                                  – Onga

16.00              Sajósenye                              – MEAFC

16.35              HOLCIM                                  – Harsány

17.10              Arnót                                       – Onga 

SÁTORALJAÚJHELY

2006. január 28. szombat

09.00              Karcsa                                    – Pálháza

09.35              Sátoraljaújhely                        – Mikóháza

10.10              Cigánd                                    – Pácin

10.45              Mikóháza                                – Pálháza

11.20              Sátoraljaújhely                        – Karcsa

11.55              Mikóháza                                – Pácin

12.30              Karcsa                                    – Cigánd

13.05              Sátoraljaújhely                        – Pálháza

13.40              Pácin                                      – Karcsa

14.15              Cigánd                                    – Mikóháza

14.50              Pácin                                      – Sátoraljaújhely

15.25              Pálháza                                  – Cigánd

16.00              Mikóháza                                – Karcsa

16.35              Pálháza                                  – Pácin

17.10              Sátoraljaújhely                        – Cigánd 

SZERENCS

2006. január 28. szombat „A” csoport

08.00              Tállya                                      – Taktaszada

08.35              Prügy                                      – Tolcsva

09.10              Mád                                         – Bodrogkisfalud

09.45              Tolcsva                                   – Taktaszada

10.20              Prügy                                      – Tállya

10.55              Tolcsva                                   – Bodrogkisfalud

11.30              Tállya                                      – Mád

12.05              Prügy                                      – Taktaszada

12.40              Bodrogkisfalud                       – Tállya

13.15              Mád                                         – Tolcsva

13.50              Bodrogkisfalud                       – Prügy

14.25              Taktaszada                            – Mád

15.00              Tolcsva                                   – Tállya

15.35              Taktaszada                            – Bodrogkisfalud

16.10              Prügy                                      – Mád

2006. január 29. vasárnap „B” csoport

08.00              Olaszliszka                            – Szerencs

08.35              Erdőhorváti                             – Taktakenéz

09.10              Abaújszántó                           – Tarcal

09.45              Taktakenéz                             – Szerencs

10.20              Erdőhorváti                             – Olaszliszka

10.55              Taktakenéz                             – Tarcal

11.30              Olaszliszka                            – Abaújszántó

12.05              Erdőhorváti                             – Szerencs

12.40              Tarcal                                     – Olaszliszka

13.15              Abaújszántó                           – Taktakenéz

13.50              Tarcal                                     – Erdőhorváti

14.25              Szerencs                                – Abaújszántó

15.00              Taktakenéz                             – Olaszliszka

15.35              Szerencs                                – Tarcal

16.10              Erdőhorváti                             – Abaújszántó

ÓZD

2006. január 28. szombat

08.00              Center                                    – Hódoscsépány

08.40              Kazincbarcika                        – Sáta

09.20              Ózd FC                                  – Borsodnádasd

10.00              Sáta                                        – Hódoscsépány

10.40              Kazincbarcika                        – Center

11.20              Sáta                                        – Borsodnádasd

12.00              Center                                    – Ózd FC

12.40              Kazincbarcika                        – Hódoscsépány

13.20              Borsodnádasd                        – Center

14.00              Ózd FC                                  – Sáta

14.40              Borsodnádasd                        – Kazincbarcika

15.20              Hódoscsépány                       – Ózd FC

16.00              Sáta                                        – Center

16.40              Hódoscsépány                       – Borsodnádasd

17.20              Kazincbarcika                        – Ózd FC

TISZAÚJVÁROS

2006. január 28. szombat

08.00               Tiszatarján                             – Tiszaújváros

08.40               Muhi                                        – Sajószöged

09.20               Nagycsécs                             – Tiszapalkonya

10.00               Sajószöged                            – Tiszaújváros

10.40               Muhi                                        – Tiszatarján

11.20               Sajószöged                            – Tiszapalkonya

12.00               Tiszatarján                             – Nagycsécs

12.40               Muhi                                        – Tiszaújváros

13.20               Tiszapalkonya                                    – Tiszatarján

14.00               Nagycsécs                             – Sajószöged

14.40               Tiszapalkonya                                    – Muhi

15.20               Tiszaújváros                          – Nagycsécs

16.00               Sajószöged                            – Tiszatarján

16.40               Tiszaújváros                          – Tiszapalkonya

17.20               Muhi                                        – Nagycsécs

ENCS

2006. január 28. szombat

08.00              Forró                                       – Boldogkőváralja

08.35              Ináncs                                     – Tomor-Lak

09.10              Aszaló                                    – Encs

09.45              Tomor-Lak                              – Forró

10.20              Boldogkőváralja                      – Aszaló

10.55              Encs                                       – Ináncs

11.30              Tomor-Lak                              – Boldogkőváralja

12.05              Forró                                       – Encs

12.40              Ináncs                                     – Aszaló

13.15              Encs                                       – Tomor-Lak

13.50              Boldogkőváralja                      – Ináncs

14.25              Aszaló                                    – Forró

15.00              Encs                                       – Boldogkőváralja

15.35              Tomor-Lak                              – Aszaló

16.10              Forró                                       – Ináncs

BŐCS

2006. január 28. szombat

08.30              Bőcs                                       – Hernádnémeti

09.05              Tiszalúc                                  – Alsóvadász

09.40              Homrogd                                – Borsodszirák

10.15              Alsóvadász                             – Hernádnémeti

10.55              Tiszalúc                                  – Bőcs

11.25              Alsóvadász                             – Borsodszirák

12.00              Bőcs                                       – Homrogd

12.35              Tiszalúc                                  – Hernádnémeti

13.10              Borsodszirák                          – Bőcs

13.45              Homrogd                                – Alsóvadász

14.20              Borsodszirák                          – Tiszalúc

14.55              Hernádnémeti                         – Homrogd

15.30              Alsóvadász                             – Bőcs

16.05              Hernádnémeti                         – Borsodszirák

16.40              Homrogd                                – Tiszalúc

PUTNOK

2006. január 28. szombat

09.00               Serényfalva                            – Sajószentpéter

09.40               Sajókaza                                – Boldva

10.20               Hídvégardó                             – Putnok

11.00               Boldva                                    – Sajószentpéter

11.40               Sajókaza                                – Serényfalva

12.20               Boldva                                    – Putnok

13.00               Serényfalva                            – Hídvégardó

13.40               Sajókaza                                – Sajószentpéter

14.20               Putnok                                    – Serényfalva

15.00               Hídvégardó                             – Boldva

15.40               Putnok                                    – Sajókaza

16.20               Sajószentpéter                       – Hídvégardó

17.00               Boldva                                    – Serényfalva

17.40               Sajószentpéter                       – Putnok

18.20               Sajókaza                                – Hídvégardó

MEZŐKÖVESD

2006. január 29. vasárnap

09.00               Emőd                                     – Szentistván

09.40               Mezőcsát                               – Tiszakeszi

10.20               Mezőkövesd                           – Szentistván

11.00               Bükkábrány                            – Emőd

11.40               Mezőkövesd                           – Tiszakeszi

12.20               Mezőcsát                               – Bükkábrány

13.00               Tiszakeszi                              – Szentistván

13.40               Mezőkövesd                           – Emőd

14.20               Bükkábrány                            – Szentistván

15.00               Mezőcsát                               – Emőd

15.40               Mezőkövesd                           – Bükkábrány

16.20               Mezőcsát                               – Szentistván

17.00               Tiszakeszi                              – Bükkábrány

17.40               Mezőkövesd                           – Mezőcsát

18.20               Tiszakeszi                              – Emőd

 








hirdetés