A Báránd megállította a Téglást

Ha kíváncsi, melyik megye I-es csapat hogy szerepelt, itt meg tudja nézni.

Nagyhegyes–Hajdúnánás 3–4 (2–2)
200 néző, vezette: Pap E. (Szűcs L., Pallai Zs.).
Nagyhegyes: Csobán I. – Vaszilkó A. (Csiszár Zs.) (Domán P.), Bíró T., Vígh V., Vincze S., Suta Cs., Mezei N., Butor Cs., Vincze Cs. (Buczi M.), Nagy A., Virág B. Edző: Kóródi István.
Hajdúnánás: Illéys P. – Szabadi L. (Széplaki N.), Andorkó P., Újvári Zs. (Tóth M.), Bagoly J., Békési L., Horváth Á., Kántor T., Toronyai L., Daróczi P. (Kondora J.), Oláh T. Edző: Kondora József. Gól: Virág B. (2), Vincze Cs., illetve Kántor T. (2), Horváth Á., Bagoly J. Jók: Butor Cs., Vincze Cs., Virág B., illetve Újvári Zs., Bagoly J., Daróczi P., Horváth Á., Kántor Tamás a mezőny legjobbja. Kiállítás: Vincze S. Ifi: 4-0.

Kóródi István: – Amíg a védekezésünk ilyen szellős lesz és ilyen gólképes, addig hiába rúgunk gólokat sajnos nem tudunk győzni.

Kondora József: – Az első 15 percben nagy adok-kapok folyt a pályán, aminek az eredménye 2-2 gól. Úgy gondolom, hogy kiegyenlített játék folyt a mérkőzés további részében, de mivel mi egy helyzettel többet értékesítettünk, így megérdemelt győzelmet arattunk. További sok sikert kívánok a Nagyhegyesnek.

Létavértes II.–Sárrétudvari 1–2 (1–0)
100 néző, vezette: Krizbai Zs. (Buczkó B., Gulyás S.).
Létavértes II.: Fekete S. – Szabó Zs. (Lakatos D.), Papp S., Papp Z., Oláh R., Sveda T. (Karászi F.), Führer L., Kontor G., Lukács T., Bányai G. (Mészáros B.), Bárány P. (Szőke I.). Edző: Kántor Béla.
Sárrétudvari: Kiss B. – Erős Lá., Gulyás Gy., Bende L., Balogh R. (Nyíri Z.), Kovács T. (Mester L.), Erős La. (Mezei R.), Horváth I. (Sós P.), Földesi N., Füleki B., Katona I. Edző: Gulyás Gyula. Gól: Bányai G., illetve Erős Lajos (2). Jók: senki, illetve mindenki (a mezőny legjobbja Erős Lajos). Ifi: 7-0.

Kántor Béla: – Korrekt játékvezetés. A csapatom a kieső zónához tartózó csapatok átlaga alatt játszott. Több játékos azt hiszi, hogy a futballt hosszú távon lehet csalni, és ez az eredmény! Sajnos a helyzeteket rossz játéknál is be kellene rúgni, 3 ziccer és egy tizenegyes maradt ki.

Kiss László: – A mai napon ez a 3 pont úgy kellett nekünk, mint egy falat kenyér. Küzdelmes mérkőzésen a második félidőbeli játékunkkal sikerült megfordítani az eredményt. Gratulálok a csapatunknak.

Nyíradony–Polgár 8–0 (4–0)
100 néző, vezette: Kövér T. (Mészáros Cs., Áncsán Gy.).
Nyíradony: Kerezsi T. – Szabó T. (Keczán L.), Takács A., Gréz B., Szutor Gy., Szemán B. (Csige Á.), Terdik L., Gráma I., Kozma Gy. (Nagy A.), Tóth T. (Illés Zs.), Kövér I. Edző: Orosz János.
Polgár: Németh K. (Hornyák J.) – Jójárt Zs., Bene K., Bene L., Csikós L., Csorba T., Papp Zs. (Hornyák Zs.), Sebők A., Czimer J., Tóth M., Polonkai L. Edző: Pap Zsolt. Gól: Kövér I. (2), Gráma I. (2), Terdik L., Szemán B., Kozma Gy., Nagy A. Jók: mindenki (a mezőny legjobbja Szemán B.), illetve senki. Ifi: 4-2.

Orosz János: – 1:0 után kicsit „nagyon” megnyugodtunk, felhoztuk az ellenfelet, kellett kapusunk bravúrjai, hogy meccsbe maradjunk de aztán jött a két csapat közti erőnlétbeli különbség. Gratulálok fiatal játékosaimnak a gólra törő játékukért. Nagyarányú vezetésnél felszabadultan játszottuk.
Pap Zsolt: – Remélem az esti színházi előadás jobb lesz, mint a délutáni. Sok embernek el kell gondolkodnia, hogy, hogy tud a másik szemébe nézni. Gratulálok a Nyíradonynak.

Báránd–Téglás 1–0 (0–0)

Sándor Tamás: – Igazi rangadó, akár több gólos győzelmet is arathattunk volna. Gratulálok mind a két csapatnak!

Kocsis László: – Megérdemelten nyert a hazai csapat és gratulálunk nekik! Ez a mérkőzés is bizonyította, hogy rangadóra alkalmas csapatunk van, tehát álmodhatunk tovább!

Ebes–Tiszacsege 2–2 (0–1)

Hajdúsámson–Kaba 3–2 (1–0)

Kun Gyula: – Értékes 3 pontot sikerült szereznünk. Ezen a szinten egy kifejezetten jó színvonalú mérkőzést láthatott a kilátogató néző.
Kovács István: – Gratulálok Hajdúsámson csapatának a győzelemhez. Sajnos az I. félidőt átaludtuk, a II. félidő egy nagyon jó mérkőzést hozott. Megjegyzésként hozzátenném, hogy nem csak a Hajdúsámson csapatával kellett megküzdenünk.

Hosszúpályi–Derecske 1–8 (1–3)

50 néző, vezette: Hajdú I. (Szabó J., Juhász J.).
Hosszúpályi: Szemes L. – Móra N. (Lakatos T.), Horogh F., Rózsa T., Kecskés J., Patka J., Babotán J., Bibart V. (Nagy S.), Erdei Z., Tamás T. (Lakatos J.), Tamás M. (Lakatos L.). Edző: Varga Lajos.
Derecske: Iklódi T. – Berán B., Fogarasi I., Szőllősi J. (Sípos R.), Csuka Zs., Török I. (Varga Z.), Fekete S., Csizmadia Cs., Csík S., Kiss G. (Török Sz.), Dorogi Gy. Edző: Makleit Tibor. Gól: Tamás M., illetve Sipos R., Török Sz. (2), Dorogi Gy. (2), Csizmadia Cs., Kiss G., Csík S. Jók: senki, illetve Fekete S., Dorogi Gy. , Csík S., Török Sz. Ifi: 1-25.
Varga Lajos: – Az eredmény magáért beszél, a játékosoknak el kellene gondolkodni, hogy hogyan is alakulnak ezek a vereségek.
Makleit Tibor: – A mai mérkőzésen több fiatal játékosunk jó teljesítményt nyújtott, győzelmünk ilyen arányban is megérdemelt. Külön öröm számunkra, hogy a hét végén minden utánpótlás csapatunk győztesen hagyta el a pályát.
150 néző, vezette: Muszak Z. (Hajdú G., Butt T.).
Hajdúsámson: Bíró T. – Csonka K., Munkácsi J., Fodor T., Isaszegi Gy., Halász Z., Kórász B., Czibere B., Szabó G., Kraszny F. (Klein T.), Rása G. Edző: Kun Gyula.
Kaba: Szűcs G. – Rédai N., Kacsándi N., Kiss I., Bernáth K., Kovács Gy., Bagi Sz. (Varga Gy.), Jókai T. (Szabó S.), Szegi Zs. (Kovács I.), Kállai D. (Pinczés Gy.), Gyöngy T. Edző: Kovács István. Gól: Rása G., Kraszny F., Czibere B., illetve Kovács Gy., Kovács I. Jók: mindenki, illetve Rédai N., Kacsándi N., Kovács Gy. Kiállítás: Gyöngy T. Ifi: 0-0.
150 néző, vezette: Butt S. (Szilágyi S., Kriston T.).
Ebes: Sallai J. – Leiter B., Szabó I., Kiss L., Papp Z., Bisi L. (Baranyi B.), Kovács P. (Danó N.), Leiter K., Harsányi P., Szabó T. (Máthé I.), Szatmári J. Edző: Mészáros Tamás.
Tiszacsege: Nagy Cs. – Ungvári P., Monoki A., Bana I., Burkó Z., Nagy K. (Lakatos F.), Samu T., Csernik J. (Bálega Cs.), Bodnár I., Kocsis A., Vaszilkó I. Edző: Tóth Péter. Gól: Leiter B. (2), illetve Bana I., Nagy K. Jók: Sallai J., Leiter B., illetve mindenki. Ifi: 3-0.
Mészáros Tamás: – Az ellenfelünk az I. félidőben eldönthette volna maga javára a mérkőzést, de a II. félidei játékunkkal úgy gondolom, rászolgáltunk az 1 pontra. További sok sikert kívánok a csegei csapatnak.
Tóth Péter: – Sajnálom, hogy a mai napon egy ilyen gyenge Ebest gazdagítottunk 1 ponttal, nem volt annyi helyzete az ellenfélnek, ahány gólt rúgott. Bízom benne, hogy javulni fog a játékunk. További sok sikert Ebes csapatának.400 néző, vezette: Sápi Cs. (Béni T., Percze Zs. L.).
Báránd: Katona G. – Csegedy A., Garamvölgyi P., Kocsis M., Szatmári Cs., Szabó J. (Dobos A.), Madar Cs., Balogh J. (Békési L.), Sándor T., Vad Zs. (Jeney D.), Kerekes Zs. (Varga D.). Edző: Sándor Tamás.
Téglás: Pálóczi I. – Hevesi D., Gonda Nagy T. (Berta L.), Horváth G., Tóth P., Kiss J., Karsai S., Balogh J., Nagy S., Fábián T., Bánfi Zs. Edző: Kocsis László. Gól: Berta L. (öngól). Jók: mindenki, illetve Pálóczi I., Balogh J., Horváth G., Nagy S., Tóth P., Bánfi Zs. Ifi: 1-1.